Adoptuj Si Pixelku[hOp]
Prosím všechyn kdo umí dělat DeSs na blogy aby mi napsal do komentu..dekuji moc:-*

pokusy na zvířatech!!!

30. srpna 2007 v 17:44 | k |  strašné
Jenže jsem dítě, kterýmu je třináct, co může s tim udělat dítě? Max. napsat na svůj web otom článek, který si přečte 50 lidí, doufám že i víc.
Nezavírejte přes tím oči, je to humus. Vím, že tenhle svět, ve kterém dnes žijeme je krutý. Ale až takhle...:'( Je mi z toho na nic. Nesnášim dnešní svět! Přeci jen se najdou lidé, kteří ještě to srdce dobré mají, ještě nejsou zkažení. To jsme my. My, kteří se o něco snažíme...Já jsem hodně o tom všem přemýšlela, snažila se pochopit ty lidi, kterým je to jedno. Jedno, kolik zvířat zničily. O kolik zvířat denně svět přišel. Ale nemůžu. Stále nemůžu a nikdy nepochopim. Uvědomila jsem si, že ani pochopit nechci!
Prosím Vás, vy dobré duše, kteří se snaží o něco spolu se mnou..s námi všemi, zkopírujte si tento článek, až bude hotov a dejte si to na svůj blog. Ukažte světu, že jsou lidé a to velké množství, které to nesnesou. Nesnesou se na to dívat...A já tak též.
Cejtím se strašně blbě, brečim a nenacházím ta správná slova, abych to vysvětlila. Vysvětlila i sobě samotný.
Jen si vemte, někdo si řekne "blbá krysa, tý stejnak nejní škoda."...Je to normální? Ta jedna malá krysa má duši. Má život. Je to stejný tvor jako my. Akorát je bezbrannější...Menší, jinak vypadá, jinak myslí....
A teď si vemte, že to nejní jenom ta malá krysa...Je toho víc. Jsou to králíci, zajíci, ale také psi a i kočky. Každej z nich je sic jiný než my. Ale má srdce. Má duši...Má svůj život, který vnímá stejně, jako my.
A každej z nich denně umírá. V bolestích...samoten....v slzách...
Tak řekněte tomu NE! Je to hnus, možná že je horší, se dívat na ty lidi, vědět, jak trpí milion zvířat, nevinných bezbranných zvířat než být samotný tím zvířetem. Nevim co bych si vybrala...
Je to strašné, otřesné. Ale proč jen o tom psát? Proč se s tim něco nedělá? Možná že dělá..ale málo.
Nebudu tu zveřejňovat, které přípravky na nás, sobce nejhnusnější to přímo dělají, pač to stejnak nejní dokázaný. Ale at už je to šampon, či prášek napraní, nebo blbá řasenka, vždy do toho někdo dal život.
Přijde mi, že neplatíme penězmi, ale životem několik malých zvířecích dušiček.
Vemte si takový blbý kožich. Jenom, JENOM kvůli jednomu večírku si koupí nějaká celebrita....jeden kožich, kvůli kterému zemřou desítky králíků, lišek a nechci vědět co ještě!
Tak co? Ještě to nestačilo? mě ne, mám stále co říct. Je mi z toho totiž na nic a s tohle se musí zastavit. Ale nebudu už Vás trápit, vím, i pro mě to je těžké psát, pač je to humus!
A teď, pro silné žaludky, zkoukněte tohle video. Nezavírejte před tím oči. Poslouchejte text.
This is alternative content.

Děkuji, že jste četly tento text...Klidně si ho zkopírujte, hlavně at se to dostane do světa!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shepka shepka | Web | 30. srpna 2007 v 20:27 | Reagovat

cenka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama